Si sta guardando Star TV

Star TV - Televisione  Turkey

Star TV - Canlı Yayın HD

Star (Turkey) Televisione. Guarda in diretta, trovare le informazioni qui per questa stazione televisiva online.

Last Update date: 5 months ago

Rating: Star TV4/5 (2 votes)
TV nome del canale: Star TV
Trasmissione paese: Turkey
Click here to open and watch this channel

Star TV 1989 yılında Cem Uzan ve Ahmet Özal tarafından kurulmuş, Türkiye'nin ilk özel televizyon kanalıdır. Ekranlarda yayınlanan dizileri ile de oldukça çok reytinge sahip olan kanallardan bir tanesidir. Star TV dizilerini ve programlarını aynı anda kanal ile birlikte bu sayfa üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz. Avrupa'da yayın yapan Star Avrupa kanalını ise Euro Star sayfasından izleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra Türkiye'de bulunan vatandaşlarımız Star TV canlı olarak Türksat 4A, Tivibu, Digitürk, D-smart ve Teledünya platformalarından seyredebilirler.

Star TV, kaliteli canlı yayın ilkesini uzun yıllardır devam ettirmektedir. Bir çok kanal siyasi partilere yakınlık belirtirken Star bunların dışında kendini tutabilmeyi başarmıştır. En çok izlenen diziler arasında bu yıl Kösem Sultan beklenirken Kara Sevda, Paramparça ve Kiralık Aşk dizileri adeta fark atmıştır. Yayın akışı sayfasından ilgili programları takip edip, saat kaçta olacağını ve hangi günde olacağını bulabilirsiniz. HD yayınını ise ilerleyen günlerde sitemizde bulabilir ve internet hızınıza göre ücretsiz olarak kesintisiz izleyebileceksiniz.

Se si cerca canali precisi, si prega di visitare il sito Internet TV, dove troverete un elenco completo di flussi per tutti i canali. In caso di difficoltà con la letture degli stream, per prima cosa controllare la nostra Come guardare guida dettagliata. E, soprattutto, tutti i flussi si possono trovare nel nostro sito sono completamente gratuito - connessione a Internet è tutto ciò che serve!

Flusso di Star TV non è ospitato dal nostro sito, esso è fornito dalla tv stazione stessa. Quindi, si prega di attendere per la connessione a Star TV broadcast. Canale Star TV può essere collegato a volte.